середа, 5 червня 2024 р.


Як підліткам піклуватися про ментальне здоров’я: презентуємо анімований комікс від «Ти як?»

                      на Дія.Освіта

Ден і Рора проти корпорації С.» — анімований комікс, створений для дітей та підлітків, який у форматі розваг і навчання розповідає про основи турботи про ментальне здоров’я.

Згідно з дослідженнями, діти віком 13–15 років найбільш вразливі до впливу війни в Україні, адже вони ще не мають достатньо навичок, щоб піклуватися про свій ментальний стан.

Щоб покращити цю ситуацію, команда Координаційного центру з психічного здоров’я КМУ створила анімований комікс у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» — ініціативи першої леді України Олени Зеленської для платформи Дія.Освіта.

Комікс містить 7 серій та розповідає про пригоди головних героїв Дена та Рора, які живуть в еру технологій і штучного інтелекту, але залишаються живими істотами та мають піклуватися про свої емоції, відчуття й ментальне здоров'я. 

Під час перегляду коміксу глядачі дізнаються про нескладні вправи та розвинуть навички, які допоможуть турбуватися про власне ментальне здоровʼя та краще розуміти свій стан:

·         Техніка для заспокоєння «Амулет спокою»

·         Техніка для подолання панічних атак

·         Техніка «Кольори» для подолання агресії 

·         Вміння подолати самотність

·         Організація часу, щоб долати щоденний стрес

·         Повернення сну, якщо стрес заважає

Анімований комікс створено насамперед для дітей, однак буде корисним усім, хто працює з дітьми, та стане в пригоді батькам, які хочуть подбати про ментальне здоров’я своїх дітей.

Переглядайте освітній анімований комікс «Ден і Рора проти корпорації С.» за посиланням — https://osvita.diia.gov.ua/courses/dan-and-rora-vs-stress-corporation

Комікс вийшов на платформі Дія.Освіта. Він створений Координаційним центром з психічного здоров’я КМУ в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» — ініціативи першої леді Олени Зеленської, за підтримки агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в межах проєкту «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який утілює організація Пакт. Комікс є частиною заходів «Місяця обізнаності про ментальне здоров’я», який відзначається протягом травня 2024

 

Немає коментарів:

Дописати коментар