четвер, 27 червня 2024 р.

 

Поради щодо підвищення самооцінки

  Пам'ятайте про свої позитивні якості замість того, щоб запам'ятовувати погане.

 

  У всьому, що ви робите, намагайтеся знайти по­зитивні аспекти. Привітайте себе з цим успіхом.

 

  Пробачайте свої помилки. Ми можемо ставити­ся до себе досить суворо, але все-таки робимо їх.

  Визнайте свою помилку й адекватно компенсуйте збиток.

  Не перекладайте провину на інших — це ознака безсилля. Так само не вдавайтесь в крайнощі, обвинувачуючи в усьому лише себе.

  Учіться любити своє тіло.

  Дійте так, ніби ви були непереборним, легким у спілкуванні, винятково розумним, гідним любо­ві та інших радощів життя, і ви будете таким.

   Шукайте і приймайте допомогу, підтримку й пораду, коли потребуєте цього.
  Поводьтеся з собою добре. Ваша самоповага ніколи не підніметься на щабель розвитку, якщо ви не будете ставитися до себе належним чином.

  Пам'ятайте: той, хто любить себе, виглядає краще, має прекрасне здоров'я й чуйно ставиться до людей, які довкола.

  Відмовтеся від переконання, що ви — «безнадійний випадок» і «невдаха», якого «ніхто не лю­бить». Якщо ви думаєте так, то це може стати істиною, тому що ви самі переконуєте в цьому інших.

   Учіться слухати, не даючи оцінок і не роблячи порівнянь.

  Умійте сказати «ні». Найчастіше ми занадто швидко погоджуємося зробити те, про що нас про­сять, боячись несхвалення чи гніву з боку інших людей чи вважаючи себе «гарним» лише тоді, коли поступилися комусь, щоб зробити приємність.

  Відмовтеся від балаканини, скарг, бажання помсти, від усіх неспроможних прагнень, що підри­вають вашу цілісність і особисту силу.

  Пам'ятайте, що ви недосконалі — і це прекрасно! Ви — людина, яка може помилятися й виправ­ляти свої помилки. Досконалість недосяжна, а наявність деяких вад буває привабливішою і при­родною.

  Визнайте себе таким, який ви є, — унікальним, оригінальним, людяним. Живіть сьогоденням — і ви отримаєте більше задоволення від життя!

 

 

Немає коментарів:

Дописати коментар